Biuro Nasiennictwa Leśnego informuje, że przeznacza do nieodpłatnego przekazania samochód służbowy Subaru Forester 2.0 XC dla podmiotów uprawnionych do nieodpłatnego otrzymania zgodnie z rozporządzeniem o gospodarowaniu składnikami majątku Skarbu Państwa.

Pojazd ten jest obecnie całkowicie zbędnym składnikiem majątku Biura Nasiennictwa Leśnego i dalsze jego utrzymanie generuje niepotrzebne koszty. Jego wartość początkowa wynosi 109 930 zł. Jest całkowicie zamortyzowany – wartość umorzenia wynosi 109 930 zł (100% umorzenia). Jest sprawny technicznie w stopniu umożliwiającym jego dalsze wykorzystanie jako samochodu osobowego.

Dodatkowe informacje: rocznik 2007, rodzaj paliwa: benzyna, przebieg 201 000 km. Zdjęcie przedstawia pojazd w dniu zakupu, obecnie widać ślady normalnego użytkowania w terenie leśnym (drobne rysy na zderzakach itp.) oraz oznakowanie BNL na przednich drzwiach.  • Zielony forester tuż po zakupie


 

Wyświetlana jest strona testowa. Prezentowane informacje mogą różnić się od oficjalnych rejestrów. Wnioski lub zgłoszenia, wytworzone i przedłożone przy użyciu tej strony, będą rozpatrywane w trybie testowym, to znaczy bez wpływu na stan prowadzonych przez Biuro Nasiennictwa Leśnego rejestrów. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowanie tego serwisu można zgłaszać do administratora strony.